نتایج جستجو برای عبارت :

گاهی دلت از سن و سالت میگیرد

mahdialmasi313 | گاهی؛دلت از #سن و سالت میگیردمیخواهی#کودک باشیکودکی که به هر بهانه ایبه #آغوش غمخواری پناه میبرد#بزرگ که باشی...باید #بغض های زیادی رابی صدا دفن کنی.. "پرویز پرستویی"عکس مربوط به دوسال پیش همین موقعاPhoto: AmirHosein Mansouri
August 5, 2019
فروش لوازم مهندسی درجه یک ازجمله الکترودکالومل ،فروش شوف بالن،خیلی از لوازم پرکاربرد مهندسی به دنبال محصولات دسته دوم و صفر هستید با مراجعه به سایت میتوانید خرید کنید انواع موارد دوربین نقشه برداری فویف FOIF درجه یک و فوق حرفه ای، فروش  GPS (جی پی اس )های دستی گارمین با یکسال گارانتی معتبر و همچنین خدمات پس از فروش آن، سالت های اسپری زمینی، سالت های اسپری مه نمکی،تست سالتهای اسپری خیلی از موارد ذکر شده را به راحتی در اسگو خریداری کنید و استفاد
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
دانلود فیلم Salt 2010
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, راز آلود, هیجان انگیز
کارگردان : Phillip Noyce
ستارگان : Angelina Jolie, Chiwetel Ejiofor, Daniel Olbrychski, Liev Schreiber
سال : 2010
کشور : آمریکا
سازندگان : Kurt Wimmer
مدت زمان : 1 ساعت و 40 دقیقه
اولین سالت یک مامور سیا است تا اینکه به او اتهام جاسوسی برای روسیه را میزنند. سالت مجبور میشود که از مافوق هایش بگریزد تا بیگناهی خود را ثابت کند. وی با بکار گرفتن تمامی تخصص ها و تجاربی که در طی سا
امروز یه دوقلو با باباشون برای مراقبت ۳ سالگی، اومده بودن مرکز بهداشت!
پوریا و پارسا! شیطون و خواستنی...!
موقع ثبت اطلاعاتشون تو سیستم، باباشون گفت که ۲ ساله از خانمش جدا شده! یه لحظه فکرم رفت پیش بچه ها و ناراحت شدم براشون ولی تمام روز داشتم فکر‌ میکردم کدوم بدتره!؟
اینکه وقتی یه سالته مامان بابات از هم جدا شن و تو آرامش بزرگ شی یا با کلی حس و خاطره بد، ۲۵ سالت بشه و تو جواب اینکه چرا با این همه مشکل جدا نشدین بگن به خاطر بچه هام...!نمیدونم...!
من تا چند سال پیش به شدت آدم کمال گرایی بودم. همیشه دوست داشتم چیزی که انتخاب می‌کنم بهترین باشه. کاری که انجام می‌دم بی عیب و نقص ترین باشه. خب کمال گرایی به نظر من بیشتر یه خصلت منفیه تا مثبت! آدم کمال گرا مثل آدم وسواس میمونه. همش در عذابه که همه کارایی که انجام میده بهترین باشه. البته خب آدم باید در همه امور همه تلاشش رو بذاره که بهترین کار رو انجام بده ولی خب پیدا کردنه اون نقطه ای که آدم باید توقف کنه و بگه خب دیگه از نظر من برای این قضیه به
خیلی تلخه که میشه بیست و اندی سالت بعد به خودت نگا میکنی میبینی رویا ها و فکر هایی داری که از صدا سیما و اموزش پرورش بهت رسیده. 
کجاش؟
اونجا که نگا میکنی و میبینی صدا سیما، اموزش پرورش و جامعه اون چیزی نیست که باید. و دروغه دروغاشو نا روشن بودن معلماشو .. همرو میبینی.
حالا با میرسی که از اونا بهت رسیده چیکار میکنی؟
 جابر گوید امام باقر ع بمن فرمود  ای جابر خدا ترا از کاستی و تقصیر بیرون نبراد  شرح یکی از علما کوفه گوید یعنی خدا تو فیقت دهد که همیشه عبادتت را ناقص و خود را مقصر دانی 3 حضرت ابولحسن ع فرمود مردی در بنی اسراییل چهل سال عبادت خدا کرد وسپس  قربانی نمود و از او پذیرفته نشد با خود گفت این وضع از خودت پیش امد  وغیراز تو گناهکار نبست  امام فرمود خدای تبارک و تعالی باو وحی نمود که نکوهشی که از خود کردی از عبادت چهل سالت بهتر بود 
امروز کلی برای حشمت فردوس گریه کردم. وقتی رفت سر قبر عاطی و گفت حتی پول ندارم کنار تو دفنم کنن ... یا موقعی که گفت اون روز داشتم به زنم فکر میکردم، به اینکه بدبختی من بعد از فوت اون شروع میشه.
و حالا فهمیدم چرا انقدر با حشمت فردوس همذات پنداری کردم و باهاش اشک ریختم. یاد پدربزرگم افتادم که چطور بعد از مرگ مادربزرگم داغون شد. یاد پدربزرگم افتادم که میگفت کاش زمین گیر میشدم، ولی اون زنده بود ... خیلی دردناکه از دست دادن رفیق ۵۰-۶۰ سالت که هر روز و هر
بس نیست حمل این حجم دردناکِ چنبره زده بر گلویت ؟ گریه کن لعنتی ! دارد خفه ات می کند .‌ گریه کن ... 
بدتر از این ؟ میفهمی چه شده ؟ 
به پرونده ی سیاه کودکی ات یک صفحه اضافه کن و رویش بنویس من در ۱۷ سالگی دست بهترین دوستم سیگار دادم و او امروز ، معتاد است . 
این جمله را چند بار دیگر بخوان 
بله. یادت رفته ؟ خودش گفت که گفته باشد ! قرار بود تو ژست ساقی منشانه بگیری و فکر کنی چون خودت از ۱۲ سالگی میکشیدی و الآن سالمی پس اشکال ندارد ؟ 
تمامش کن ! 
تو بچه بودی
در دنیا افراد بسیاری هستند که با تلاش و پشتکار و اراده قوی به خواسته ها و علایق خود رسیده اند. این افراد همیشه الگو کسانی میتوانند باشند که نیاز به انگیزه برای پیدا کردن مسیر درست و ثابت قدم ماندن در هدف دارند. یکی از افرادی نامی که میتوان اشاره کرد نصرت گوکچه ملقب به "سالت بی" است .

ادامه مطلب
آسفالت حیاط مدرسه ای که توش هیئت داریم بشدت خرابه و پسرک ماهم بشدت پرتحرک و مدام در حال دویدن
خیلی مواظبش بودم که زمین نخوره، آخرش یه لحظه که ازش غافل شدم، دوید، رو آسفالتا خورد زمین و بینی و لبش خون شد. 
انقدر ازین اتفاق به هم ریختم که هرکس منو میدید میفهمید یه چیزیمه
بعد هیئت یکی ازم پرسید چی شده؟ علی چش شده؟ 
نتونستم خودمو نگه دارم، بغضم ترکید و زدم زیر گریه

من طاقت زمین خوردن بچمو ندارم...
فدای بچه هات اباعبدالله... فدای رقیه ی سه سالت که ه
نصرت از افراد مشهور اینستاگرام میباشد که میلیون‌ها فالوور او را از سرتاسردنیا دنبال میکنند. نوع آشپزی او و غذاهایی که بیشتر با گوشت تهیه میشود باعث خاص تر شدن این آشپز ترکیه شده است.
نصرت گوکچه «Nusret Gökçe» مشهور به «سالت بی» «Salt Bae» آشپزی مشهور در ترکیه‌ای است که امروزه صاحب ۸ رستوران زنجیره‌ای به نام خود، یعنی «نصرت» «Nusr-Et Restaurant» است.
ادامه مطلب

عرضه کننده لوازم مهندسی از جمله سکو بندی آزمایشگاه،دستگاه مرطوب ساز،دستگاه سالت اسپری،فروش فلش پوینت باز،دستگاه لود باستر و خیلی از موارد دیگر با استانداردهای روز دنیا دارای نمایندگی های محتلف از هرمحصول میتوانید محصولات مورد نظرخود را با استفاده از اسگو خریداری کنیدقابل ذکر است که اسگو یک درج آگهی است و آگهی های مختلف موردبازدید قرارل میگیرد که شما میتوانید محصولات خود را در معرض دید دیگران قرار دهید
ادامه مطلب

1
من تو گره زدن و گره باز کردن خنگم البته نه هر گرهی..
منظورم گره های سخت مثل گره نایلونه..
مثل که نه دقیقا منظورم همینه
هربار میخوام گره بزنم باید خودمو خفه کنم اخرشم یه گره داغون
مرحله سخت ترش باز کردنشه
به شخصه معتقدم گرهی که با دندون باز میشه رو با دست نباید باز کرد
ولی خب متاسفانه هربار مورد عنایت مامان قرار میگیرم

2
میگم مامان شما هم از دستتون عصبانی میشه
بهتون میگه: چهل سالت شده هنوز آدم نشدی؟
:|

3
به شخصه معتقدم به نیاز ادم روزدار باید
کلمات بار معنایی زیادی دارن...
چرا فکر میکنیم فقط باید با هفت پشت غریبه،بقال سر کوچه و راننده تاکسی،همکلاسی دانشگات و همسایه دو کوچه اونطرف تر خوب و مودب صحبت کرد؟؟؟مواظب کلمات بود؟؟
پای پست یه نفر نوشته بودم که از یکی خوردم و ناخوداگاه منتظر دومی ام امروز اتفاق افتاد...
پدر،مادر،برادر،اعضای فامیل پدری،مادری،دوست ده سالت،همکار صمیمی محل کارت،پارتنرت، عشقت،همسرت،فرزندت و.... کسانی ان که تو بیشتر از آدمای بالای متن باهاشون در ارتباطی !
 صمی

به سر سربند یازهرا به دستم بیرق سقا به لب ذکر دعا دارمبه خون دل رفیقانم رهاگشتند وحیرانم هوای کربلا دارمگریه کن عزای تو دل گشته مبتلای توآقای غیرت وادب دلها همه فدای توارباب حسین ارباب حسین ارباب حسین ارباب حسین (2)دل سردم به خون خفته غم عشق ترا گفته ببین از دیده خون بارمشکسته بال و پر ماندم غم عشق ترا خواندم هوای کربلا دارمدلتنگ روضه هات منم عمریه مبتلات منمکاشکی بگن که اربعین راهی کربلا منمارباب حسین ارباب حسین ارباب حسین ارباب حسین (2)دل
"به نام مهربان ترین"

«آن قصه شنیدید که در باغ یکی روز                      از جور تبر زار بنالید سپیدار»   2 جمله خبری و پرسشیآن قصه ← مفعولشنیدید ← ماضیکه ← حرف ربطدر← حرف اضافهباغ← متممیکی روز← قید زماناز ← حرف اضافه ، تبر متممزار ← قید حالتبنالید ← فعل ماضیسپیدار ← نهادآرایه: تشخیص«کز من نه دگر بیخ و بنی ماند و نه شاخی                از تیشه ی هیزم شکن و اره ی نجار»   2 جمله (کلمه "نه" فعل منفی میشود)
کز (که از) ← حرف اضافهمن ← متممدگر ← قیدبی
میگوید تو با فوتبال در نهایت قرار است یک «لومپن» شوی . نمیگوید هیچ ، میگوید لومپن . 
میگوید لومپن شدن از مناسبات فوتبال است ، ولی حتی اگر فوتبال هیچکس را لومپن نکند هم ، تورا حتما لومپن میکند ‌...
میگوید مگر تو ده ساله ای ؟! تو بیست سالت است ‌. دیگر نمیتوانی شبیه ده ساله ها شبها با رویای تیم ملی و جام جهانی بخوابی . تو باید بروی دنبال رویا های بیست سالگی . آن رویا هایی که در بیست سالگی بشود با فکرشان به خواب رفت و با تلاش در بیست و اندی سالگی بتوان
سلام
من یه پسر 26 ساله ام، بیکارم و هیچ پولی هم ندارم، و همین بیکاری باعث شده دیگه انگیزه ای برای زندگی نداشته باشم، نه توقع زیادی داشتم ، نه دنبال کار خیلی پر درآمدی بودم، فقط توقع یه حقوق معمولی دارم که بتونم مستقل بشم .
نمیدونید 26 سالت باشه و هنوز مجبور باشی از خانواده پول بگیری چقدر سخته ! پدرم وقتی کوچیک بودم فوت شده و واقعا پشتوانه ای ندارم.
دو سال پیش رفتم و دانشگاه رشته حقوق ثبت نام کنم به امید اینکه بتونم با مدرکش برم سرکاری ولی الان ح
غزل ای دوست علامه حسن زاده آملی
دارم هوس وصالت ای دوست / دائـم منـم و خیالت ای دوسـت
ایـن مرغ زجــال هــا رهـیــده / افتاده عجب به جالت ای دوست
رنـدی چـو مـرا بـدیـد این حال / گفتا که خوشا به حالت ای دوست
در چـال فتــاده ای ولیــکــن / پـرواز دهـنـد وبالت ای دوست
پــرواز بـرون ز حــد احـصــا / آنی چو هزار سالت ای دوست
دیــده به امیــد ایـن نویــدش / دارم به ره نوالـت ای دوسـت
در خـواب روم مـگـر که بیـنم / باچشم دگر جمالت ای دوست
در وصف تو هرکه را ک
                                            لا اله الا الله داوود خلیل الله
بسم الله الرحمن الرحیم
یا من تحل به عقد المکاره و یا من یفثا به حد الشدائد و یا من یلتمس منه المخرج الی روح الفرج .
ذلت لقدرتک الصعاب و تسببت بلطف الاسباب و جری بقدرتک القضاء و مضت علی ارادتک الاشیاء
فهی بمشیتک دون قولک موتمرة وبارادتک دون نهیک منزجرة .انت المدعو للمهمات و انت المفزع فی
الملمات لا یندفع منها الا ما دفعت و لا ینکشف منها الا ما کشفت . وقد نزل بی یا رب
لحظه نوشتن عنوان به این نتیجه رسیدم که قرار است دختر باشی. 
این روزها به دلیلی که نمیدانم چیست، زیاد به این مساله فکر میکنم که چه کارهایی میتوانستم برایت انجام دهم. 
میدانم که کودکی ات پایه تمام موفقیت هایت میشود. اگر ذره ای به ورزش علاقه داشتی، از همان کودکی شروعش میکنیم. به هنر؟ از کودکی. به قلم؟ از کودکی. خودم، هر طور که باشد به عملکرد مربی هایت نظارت میکنم. مطمئن میشوم، به خاطر بی کفایتی آنها، چیزی دلت را نزند. رشته ای را پیدا میکنیم که عاش
راهنمای خرید ویپ ارزان قیمت
همواره یکی از سوالات متداول مشتریان عزیز در مورد ویپ های با کیفیت اما ارزان قیمت میباشد امروز در مقاله ای تحت عنوان خرید ویپ ارزان قیمت میخواهیم به برسی موشکافانه تر توسط  این موضوع توسط تیم تاج ویپ بپردازیم.
به صورت اورجینال از تاج ویپ تهیه نمایید.
۱- ویپرسو اورکا سولو | Vaporesso Orca Solo
یکی از محبوب ترین پادسیستم-ویپ های موجود در بازار اورکا سولو میباشد.
این دستگاه کوچک و خوش دست با ۱۲ وات قدرت و ۸۰۰ میلی آمپر باتری می

رفته بودم دکتر مطمئن  و مجرب پدر تا سر و ته این فراموشی و آن تشنج و شایعات لخته را در بیاورم. 
دکتر نگاهی به صفحه اول دفترچه بیمه ام  کرد و نتوانست محاسبه کند از خودم پرسید چند سالت است؟ گفتم 36 سال
گفت: خب دیگر باید ازدواج کنی، زن بذات حساس است این چه دردی است تا دوازده شب با این روحیه سگ دو بزنی؟ خب می شوی این .... و ملاکت زیبایی همسرت نباشد.
راستش دلم تنش نمی خواست بخصوص ویزیت پدر با تنش شروع شده بود . می خواستم بگویم برادر پزشک توئی با ایکس تو
"به نام مهربان ترین"

«آن قصه شنیدید که در باغ یکی روز                      از جور تبر زار بنالید سپیدار»
2 جمله خبری و پرسشیآن قصه ← مفعولشنیدید ← ماضیکه ← حرف ربطدر← حرف اضافهباغ← متممیکی روز← قید زماناز ← حرف اضافه ، تبر متممزار ← قید حالتبنالید ← فعل ماضیسپیدار ← نهادآرایه: تشخیص
«کز من نه دگر بیخ و بنی ماند و نه شاخی                از تیشه ی هیزم شکن و اره ی نجار»  
2 جمله (کلمه "نه" فعل منفی میشود)
کز (که از) ← حرف اضافهمن ← متممدگر ← قیدبیخ
فکر کنم دیگه زمان اون رسیده که آهنگ سالار عقیلی رو بذاریم و همگی با هم گریه کنیم...
" ایران فدای اشک و خنده‌ی تو، دل پر و تپنده‌ی تو
فدای حسرت و امیدت، رهایی رمنده‌ی تو
ایران! اگر دل تو را شکستند، تو را به بند کینه بستند
چه عاشقان بی ‌نشانی، که پای درد تو نشستند
...
ایران! به خاک خسته‌ی تو سوگند به بغض خفته‌ی دماوند
که شوق زنده ماندن من ، به شادی تو خورده پیوند
ایران! اگر دل تو را شکستند، تو را به بند کینه بستند
چه عاشقان بی‌نشانی، که پای درد تو ن
یعقوب بن جعفر بن ابراهیم گوید  خدمت موس بن جعفر ع بودم که مردی نصرانی نزد انحضرت امد ما در عریض وادی مدینه  بودیم نصرانی عرضکردم من از شهری دور و سفری  پر مشقت نزد شما امده ایم و 30 سالت ه از پروردگارم در خواست میکنم که مرا ببهترین دینها وبسوی. بهترین  وداناترین  بندگان خود هدایت کند تا انکه  شخصی در خواب من امد و مردی را که در علیا دمشق  است بمن معرفی کرد من نزدش رفتم و بااو سخن گفتم او گفت من از تمام همکبشان خود داناترم ولی از من داناترهم هست
به دعوت دوست عزیزم مدیریت وبلاگ جستارها و به ایده مدیریت وبلاگ سکوت شروع می کنم به نگارش نامه ای به خودم در سن 10 سالگی یعنی 15 سال پیش :
سلام محمد این نامه ای که می بینی از طرف خودت نوشته شده و از آینده برات اومده ، پس خوب با دقت بخون چون از جنس زندگی هست و با این وجود که کوتاهه اما خیلی به دردت می خوره .
خب در ابتدا بهت بگم که انقدر کم رو و خجالتی نباش چون 100 سالت هم که بشه ازش ضربه های زیادی می خوری ، انقدر از این شاخه به اون شاخه نپر و هر کاری رو امت
قرین شدن این دو زمان، اعتکاف ماه رجب و عید نوروز، از طرفی می‌تواند تعداد معتکفین را کم کند و از طرفی هم زیاد! آنان که در کارشان تعطیلی نداشتند و نمی‌توانستند که مرخصی بگیرند، تعطیلی خوبی است برای اهل رجب و اعتکافش شدن، البته اگر مرخصی نداشتن بهانه نبوده باشد!
و از خوبی‌هایش این است که اتمام سال و پایان سال را در مسجد یعنی خانه خدا، و در حالت روزه یعنی شبیه‌ترین حالت به خدا به سر می‌بری، سالت را با بندگی شروع می‌کنی.
البته آنچنان هم از دوره

نشسته بود، زدم روی شونش گفتم تنهایی بدنگذره ؟!نباش تنها، یهو دیدی شصت سالت شده هنوز نشستی اینجاهاخیلی زود میگذره، نمی فهمی اصلا...زمانو میگم که عمرمون قاطیش شده...گفت: حرفای بزرگونه میزنی بچه،تنهایی دو مدل داره؛تنهایی قبل از بودنِ کسیتنهایی بعد از بودنِ کسی...گفتم: فرقشون چیه با هم آدمِ بزرگ ؟!گفت: اولی که باشی میتونی به آدمای دیگه فکر کنی اصلا میتونی به همه چیز فکر کنیولی دومی دیگه نمیتونی به کسی و چیزی فکر کنیمجبوری بشینی روی نیمکت پارکفق

متن آهنگ روزبه بمانی بنام اسمت که میاد
اسمت که میاد حالم بد میشهیه تریلی غم از روم رد میشهمادرم میگه چته بیخودی بازاسمش اومد دیوونه شدیمیگه چیه باز این حالت شده خجالت بکش چهل سالت شدهمیگه با خودش باز شد عین روح زیر لب میگه این شب میره کوهرفیقام میگن‌ بسه بیچاره بعد پشتم میگن طفلی حق دارهپشتم از تو‌ تو مهمونی میگن برمیگردم از گرونی میگناسمت که میاد همه باهام بدن انگار سر صف کتکم زدنانگار نه انگار دیگه بزرگم میرم بغل مادربزرگممیرم بغلش‌ م
سلام بابا 
خوبی؟
این اولین ماموریت طولانی بعد به دنیا اومدنت هست. الان چهارماه و حدود ۱۵ روزته و تصویری که به ماانت زنگ می‌زنم گهگاهی شما هم افتخار میدی یکم با من حرف می‌زنی. اول اینکه کلی یاد تو  مامان خوشگلت بودم تو نجف و کربلا و ان‌شالله کاظمین چون الان تو تاکسی به سمت کاظمین نشستم.
حقیقتا تصور نمی‌کردم دوری ازت انقدر سخت باشه و دلم برای بغل کردنتون تنگ شده شدید ولی بالاخره کاری که از رو اعتقادت انتخاب کرده بابات سختیای خودشو داره. شاید
سلام بابا 
خوبی؟
این اولین ماموریت طولانی بعد به دنیا اومدنت هست. الان چهارماه و حدود ۱۵ روزته و تصویری که به ماانت زنگ می‌زنم گهگاهی شما هم افتخار میدی یکم با من حرف می‌زنی. اول اینکه کلی یاد تو  مامان خوشگلت بودم تو نجف و کربلا و ان‌شالله کاظمین چون الان تو تاکسی به سمت کاظمین نشستم.
حقیقتا تصور نمی‌کردم دوری ازت انقدر سخت باشه و دلم برای بغل کردنتون تنگ شده شدید ولی بالاخره کاری که از رو اعتقادت انتخاب کرده بابات سختیای خودشو داره. شاید
به نام دلی که شکستولی تا ابد پاش نشست
برای عشق گریه کن ولی به کسی نگو.برای عشق مثل شمع بسوز ولی نگذار پروانه ببینه.برای عشق پیمان ببند ولی پیمان نشکن .برای عشق جون خودتو بده ولی جون کسی رو نگیر.برای عشق وصال کن ولی فرار نکن.برای عشق زندگی کن ولی عاشقونه زندگی کن.برای عشق بمیر ولی کسی رو نکش .
برای عشق خودت باش ولی خوب باش.
موزیک بی کلام ۱

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
ت
سلام 
من پسری هستم که به تازگی وارد 21 سالگی شدم . منم مثل بقیه پسرها دلم زن میخواد و خانواده ، ولی خب میدونم مردی که شغل، کار و پول نداره هیچ قدرتی نداره پس، میخوام نصیحتم کنید در زمینه کار و پول ... خیلی پسرهای سی ساله رو دیدم که بعد سربازی هیچی بلد نبودن و بیکار. من رشته م کامپیوتره، میخوام بعد لیسانسم برم خدمت، بعدش ارشد بخونم توی رشته خودم هم کار یاد بگیرم. 
منتهی میبینم یه پسرانی که مثلا اوایل 20 سالگی چیزی نداشتن، بعد چند سال به درآمد خوب،
– شالت
+متن موزیک آهنگ سالت با صدای راغب
Download Ahang Ragheb – Shalet

متن آهنگ شالت راغب
ای که پهلو زده بر قرص قمر چشمانتعالمی محو تماشای لب خندانتمن نگویم سخنی جزسخن از خنده ی توچه شود سر بگذارم به روی دامانتنکند روزی بگویی سخنی از حالت دلخوشم من به همین چند خبر از احوالتهمه ترسم شده چشمان گنهکار کار رقیب نکند زلف تو بیرون برود از شالتوای از چشم جادوگر تو کاش من بنشینم بر تو ای جان که تو تاج سرمی پیش آ نیمه دیگرمیجانم تو چه خوش نشسته ای به قلب ویران
دیروز با وضع اسفناکی از خواب بیدار شدم. سرم سمت راست سرم و سمت راست گردنم به همرام سمت راست گلوم داشت منفجر میشد. چرا؟ یورو داره گرون میشه!! سعی کردم مقاومت کنم و دکتر نرم و مثل همیشه اما نمیشد، درد به حدی زیاد بوود که هیچ کاری نمیتونستم کنم. خلاصه رفتم دکتر بهش گفتم و تو کمتر از 5 دقیقه برام قرص و شربت نوشت. گفتتم اق من جدیدنا سر دردام زیاد شده و قشنگ از زندگی میندازتم. گفتم چه مدلیه جلوی سرمه و اینا. منتطر بودم بهم خبر بده میگرن گرفتی شاید گرفتم :
جویس چیست؟
جویس ویپ محصولی است که دارای نامهای مختلفی از جمله جویس,جوس,لیکویید,ایجویس, و مایع ویپ است.
این محصول در طیف گسترده ای در ویپ مورد استفاده قرار می گیرد و در طعم های متنوعی در دسترس است.
کاربران ویپ بجز طعم,حتی میتوانند از نظر نیکوتین هم انتخاب های مختلفی داشته باشند.
البته جویس های بدون نیکوتین یا ۰ نیکوتین زیادی هم داخل سایت موجود میباشد.
این محصولات بیشتر از گلیسیرین گیاهی (VG) یا پروپیلن گلیکول (PG) تشکیل شده اند.
برخی از محبوب ترین
با سلام
شروع سربازی از اونجاییه که 18 سالت تموم شده ...
خب بعضیا با دانشگاه رفتن فرار میکنن ولی تهش که چی ؟ باید بری عزیزم
خب اولش که میری پلیس بعلاوه ده و دفترچه رو کاراشو میکنی و پست میکنی و بعد چند ماه نوبتت میشه و ده روز قبل اعزام خدمت واست مشخص میشه که کجا اموزشی افتادی
اموزشی توی نیرو انتظامی و سپاه و ارتش دو ماهه و توی مرزبانی سه ماه
خب اگر دیپلم داشته باشی 19 اعزام میشی ...
و اگر لیسانس یا بالاتر یکم اعزام میشی...
میتونید سه روز تاخیر توی رفت
 معرفی کتاب کوچک شادمانی
‌‫کتاب کوچک شادمانی نوشته ملودی راس، رنج زندگی را انکار نمی‌کند، اما شوری که روزهای کودکی‌ات داشتی و با آن بر بال‌های بلند آرزو به آینده‌ات نگاه می‌کردی را به یادت می‌آورد. مهم نیست که چند سالت باشد، هنوز برای رسیدن به رویاهای آن روزها دیر نشده است!
می‌خواهم با تو درباره‌ی زندگی شادمانه صحبت کنم. می‌دانم که تا همین حالا هم سختی بسیار کشیده‌ای. می‌دانیکه شادی گاهی به‌ آسانی به سراغ ما می‌آید و گاهی هم پیدا
اوضاع خوابم تباهیِ محض است. از نظر روانپزشکی هم مشکل به خواب رفتن دارم، هم از خواب بیدار شدن، هم عمق خواب و هم تداوم خواب. قشنگ ریده‌ام. (نگارنده همچنان اعصاب ندارد.) حالا که بدتر هم شده. هرشب هم که نمی‌شود قرص خواب خورد. اصلا مگر می‌شود هر هفته بروی داروخانه‌ی آقای سهروردی و با بدبختی، درحالی که هزار سالت است، با توضیح این‌که بابا به خدا نمی‌خوام خودمو بکشم، و من اگه بخوام خودمو بکشم خوب بلدم چی بخورم، چجور بخورم و کی بخورم، و من اصلا خودم
یه وقتی میانگین  نمرات ادم تاپا!  اونایی که همت داشتند  ، جلودارای هر کار(+ یا -)  همه بود  19 - 20
الان شده 12-13
فکر کردم که 15 باشم  میزنم جلو. البته جلو که هستم  از این باب که صدای دهل از دور خوش است .از نظر دیگران اره خیلی جلو هستم

ولی خودم خیلی غمگینم  نمره من باید از بیستم بالاتر میرفت . خودم اصلا قبول ندارم جلو هستم 
درونم اتیشه 
وقتی بهم میگن استاد -بیچاره ها نمیدونن -میخوام  داد بزنم 

الان مدتیه تحت فشارم احساس میکنم  اگه نجنبم کم میارم .نم
زهرای بابا سلام
اول از همه برایت بگویم که دلم برایت خیلی تنگ شده است. برای بوسیدن آن لپهای آویزان و بغل کردنت بی تابم.  بابا جان  تو را که می بینم یاد دختر خانواده دکتر ارنست می افتم. چشمهای درشت.لپهای آویزان و گل روی سرت که البته شما دوتا گل بزرگ سرتان سمت مخالف هم است و صد البته پر سر و صدا و هیاهو بودنتان. می گویند: ناراحت نباشید که زهرا با دیدن ناراحتی شما او هم ناراحت می شود. جایش که خوب است چرا غصه می خورید؟
بابا جان! این ناراحتی جنسش فرق می
امروز صبح که بیدار شدم یه موج ناامیدی عین یه کاور نامرئی تمام بدنم رو پوشونده .ممکنه حالا که دوازده ساله ایی این نامه به نظرت خیلی تلخ و مسخره بیاد و بگی من هیچوقت این کارا رو نمیکنم اما باور کن من بیست و چند سال بعد میدونم که همه این کارا رو میکنی.پس گوش کن بچه من صلاحت رو میخوام.
امیدوارم هنوز ماجرای *مو پر* برات پیش نیومده باشه ولی یه پسری تو کوچتون هست که ب عاشقش میشه و میره به همه میگه تو بودی نتیجه میشه اینکه کلی لیچار میشنوی و تصمیم میگیری
جان مریم چشمات و باز کن
مامانت و نگاه کن
مریم موفرفری
زیبای خوش خنده
خوش هیکل
مهربون ترین مریم دنیا
چشماتو باز کن
ببین محیا زجه میزنه نا ارومه؟ بهش بگم چی؟ بگم گریه نکن برا خواهرت؟ برا عزیزت؟ برا رفیق دوازده سالت زار نزن؟ ببین خواهر کوچولو تو... ببین مروا رو... داره داد میزنه.. مررررررررییییییم.... مررررررریییییم.... مریم جان من..  اشک چشمامون خشک شده... دیگه جون نداریم...  چجوری خاک میخواد تورو قبول کنه؟ چجوری میتونی از اسبت دل بکنی؟ میدونی چیشده؟
مثل همیشه بچه ها رو برده بودیم سالن اما این دفعه فرق داشت. وقت سالن که از قبل کرایه کرده بودیم با شب شهادت امام باقر (ع) یکی شده بود ، اما موقع بستن قرارداد ما حواسمون نبود به این قضیه نبود.
سالن رو نمی تونستیم لغو کنیم چون از قبل پولش رو داده بودیم و اونقدر مایه دار نیستیم که بی خیال این پول بشیم. ما خودجوش و آتش به اختیار عمل می کنیم و از جیب برای کار فرهنگی خرج می کنیم و به جایی وابسته نیستیم. البته خدا خیر ها رو خیر بده که بعضی وقتا بهمون کمک می
سلام هیک عزیزم. 
حالت چه طور است؟
از آخرین نامه‌ای که برایت نوشتم، دقیقا یک ماه می‌گذرد. زیاد است نه؟ یادم نمی‌آید تا به حال این همه بین نامه‌ها فاصله افتاده باشد.
مقصر تو نیستی هیک، تقصیر من است. این زمان را احتیاج داشتم که با خودم و احساسم کنار بیایم. هیک، من هنوز نمی‌توانم حسم به تو را نام‌گذاری کنم. واقعا نمی‌توانم. 
حتی چند روزی دیگر نمی‌خواستم برایت بنویسم. می‌خواستم فراموشت کنم. اما نتوانستم.
فکر کردم، با خودم گفتم صبر می‌کنم. من ک
ایرانیان از دیرباز تمام قسمت های خانه خود را با فرش میپوشاندند و عادت به خالی گذاشتن برخی از قسمت ها نداشتند اما امروزه در طراحی های دکوراسیون داخلی خانه انتخاب فرش بزرگ بطوریکه کل فضا را بپوشاند کار صحیحی نیست و به اصطلاح دمُده شده است. در حال حاضر یکسری قواعد برای پهن کردن فرش در قسمت های مختلف خانه وجود دارد که باید آنرا رعایت کنیم. در نظر گرفتن فاصله ی استاندارد بین فرش و دیوار از جمله مسائل مهمی است که باید به آن توجه شود.سالن پذیرایی مه
هووووف 
سخت ترین کار دنیا سریال دیدین با ماتی هستش ...ماتی رو اگر نمیشناسین...هیچ نگرون نباشین...چون مادر بزرگ منو هیچ کسییییی نمیشناسه...
ماتی عاشق سریال دیوار به دیواره...
از اونجایی که مامان و بابا رفتن مهمونی منم تنهام موندم خونه پیش ماتی و ایشون گفتن بزن سریال هر شبی ...هر شبی ینی همین سریال ...
از اول تا اخر این سریال هر وقققققت آتوسا میاد تو صحنه...ماتی من میگه نگا نگا چقدر شبیه فاطمه اس ...حالا اینکه هیچ شباهتی وجود نداره جز همین فریم عینک بد م
0. نمیدونم کار درستی که اینو با این عجله دارم مینویسم یا نه... 
دیشب خیلی خواب دیدم و صبح با سرگیجه از خواب پا شدم... شاید ناشی از خستگی همه روزهای اخر قبل از سفر و خستگی سفر و عوض شدن ساعت خواب و خوراک...
صبح داشتم توی اتاق دنبال شارژر میگفتم که روی میز چشمم به نامه مراسم ختم خورد...
رفتم کناری و آرام فکر کردم...
که همین چند هفته پیش با اسمش شوخی کرده بودم... گفته بودند اگر ما ایران نباشیم پذیرایی دفاعمان چه می‌شود و من گفته بودم بی خیال بابا اصلا عمه
عمده افرادی که می شناسم از جمله خودم دچار ضعف بزرگی بنام انداختن تقصیر به گردن دیگری هستیم ، یعنی شده زمین و زمان را به هم می دوزیم تا به طرف مقابل اثبات کنیم که من مقصر نیستم ! این دیگری صرفا یک شخص نیست بلکه هر چیزی می تواند باشد مثل روزگار ، شانس ، گربه ی سر کوچه ، درخت همسایه و امثالهم ..بعضی ها در جریان این موضوع هستن و حداقل خودشون هم که شده می دونن دارن سر خودشون شیره می مالن اما بعضی ها نه ؛ یعنی چنان با اطمینان و اعتماد به نفس از علت هایی ک
شرکت حافظان حریم سپاهان با بیش از 10 سال سابقه کاری درخشان در عرصه سیستم های حفاظتی و کنترل تردد برای اولین اقدام به طراحی و تولید تونل ضد عفونی کننده کرونا ویروس در استان اصفهان نموده است .
این تونل در 3 ابعاد نفررو ، خودروئی ، کانتینری قابلیت سفارش و تولید دارد.
این تونل در دوبدنه معمولی و حرفه ای تولید شده که هرکدام دارای سیستم های ضد عفونی کننده تر و خشک میباشد
در مرحله اول هر فرد یا موجود زنده ای که وارد گیت میگردد توسط سیستم پاششی مه در زا
شرکت حافظان حریم سپاهان بزرگترین شرکت دانش بنیان  سیستم های  کنترل تردد پر سرعت و سیستم های حفاظتی در سنندج آماده خدمت رسانی به تمامی همشهریان عزیز شهرستان سنندج میباشد .
این شرکت برای اولین بار اقدام به طراحی و تولید تونل ضد عفونی کننده کرونا نموده است که بدلیل انجام صفر تا 100 مراحل تولید این نوع گیت امکان سفارشی سازی هم وجود خواهد داشت .
این گیت در دوبدنه معمولی و حرفه ای هرکدام در دومرحله قابلیت تولید نیز دارند .
شایان ذکر است این گیت با ا
دیشب با بابا دعوا کردم:( دعوا نکردیم ،فقط من دعوا کردم.
بعد یک هفته ی فوق العاده ای که داشتیم خرابش کردم، ولی از قصد نبود، از ترس بود فقط از اضطراب بود.
حدس میزدم که امروز دیگه بخواد بره شرکت واسه همین دیشب ازش خواستم با هم بریم، گفتم من به درسا و کلاس آنلاینم میرسم شمام به کاراتون ولی، قبول نکرد، فقط گفت منم قرار نیست جایی برم.
اینو گفت قاطی کردم:(  اون به خاطر من میخواست بازم نره ولی من قاطی کردم، چون خب اینجوری عذاب وجدان می‌گرفتم ، تا کی قرار
دختر تیپیکال ایرانی در کانادا:1. اول اول اول باید موها و ابروهاش رو چک کنی، اگه رنگ شده (حتی مش مشکی!) و ابروهاش خیلییییییییی متفارن و رنگیه، یعنی ایرانیه
2. آرایش خفن در حد یه فاحشه
3. صد در صد یه دختر تیپیکال ایرانی گواهینامه و ماشین داره
4. صد در صد بی سواد
5. صد در صد ایت ایز عه آی عم عه
6. صد در صد باسنشون کوچیکه و سنشون مینیمم بالای 33 هست
7. صد در صد قیافه سبزه دارن (سبزه بودن عیب نیست قاطی نکنین، من خودمم سبزه هستم) ولی اینقدر ارایش کردن که شاید یه
من فردا امتحان جبر خطی دارم. جبر خطی بلدم؛ ولی حس می‌کنم مثل هر امتحان دیگه‌ای که فکر می‌کردم بلدم و حتی فکر می‌‌کردم خوب دادم ولی نداده بودم، این رو هم خوب نخواهم داد. این حس باخت‌دادن قبل حتی رخداد اتفاق، خیلی حس بدیه. نمی‌دونم؛ این دنیا یه چیزیش خرابه، وگرنه نباید این جوری باشه.
*دلم می‌خواد برم راجع به روند تحصیلیم با یه آدم خوبی صحبت کنم، ولی نمی‌رم هی. می‌خوام بهش بگم که دنیا یه چیزیش خرابه. ولی خب نمی‌شه و نمی‌رم؛ حتی نمی‌دونم ک
بچه که بودم مثل خیلی از بچه‌های دیگر، دلم می‌خواست زودتر بزرگ بشوم. کفش‌های تق‌تقی مامان را می‌پوشیدم و از اینکه شبیه آدم‌بزرگ‌ها می‌شدم، حال خجسته‌ای به من دست می‌داد. عمر این دل‌خواستن اما کوتاه بود؛ چون هرچه جلوتر می‌رفتم بیشتر می‌فهمیدم که دنیای آدم‌بزرگ‌ها خیلی هم جالب نیست. آن‌ها حسابی سرشان توی حساب و کتاب و دودوتاچهارتا است، مدام باهم قهر می‌کنند و برای اینکه پول‌های بابای فوت‌شده‌شان را به چنگ بیاورند، سر همدیگر را م
زیبایی های استانبول
مانند طبیعت و بناهای تاریخی آن برای همه  شناخته شده است.گردشگران زیادی به
دنبال این هستند که پس از گشت و گذار و تفریح در این شهر به دنبال محلی با چشم
انداز زیبا رو به شهر باشند و جذابیت های آن را از زاویه دیگری تماشا کنند. الفبای سفر شما را
با این مکانها آشنا می کند.

پل گلدن هورن
Golden Horn Bridge استانبول
این پل که در
سال
های اخیر
ساخته شده است و از راه خط مترو منطقه فاتح بخش تاریخی شهر را به محله بی اغلو
متصل می کند، یکی از مکان ها
زیبایی های استانبول
مانند طبیعت و بناهای تاریخی آن برای همه  شناخته شده است.گردشگران زیادی به
دنبال این هستند که پس از گشت و گذار و تفریح در این شهر به دنبال محلی با چشم
انداز زیبا رو به شهر باشند و جذابیت های آن را از زاویه دیگری تماشا کنند. الفبای سفر شما را
با این مکانها آشنا می کند.

پل گلدن هورن
Golden Horn Bridge استانبول
این پل که در
سال
های اخیر
ساخته شده است و از راه خط مترو منطقه فاتح بخش تاریخی شهر را به محله بی اغلو
متصل می کند، یکی از مکان ها
یه کارتونی هست به اسم "چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم"
یه دختر و یه پسر تو کارتون هستند که هرکدوم سوار بر اژدهای خودشون دارن پرواز میکنن. دخترک داره نگاه میکنه
یهو با لبخندی شیطنت آمیز میگه: ببین چقدررررر دوسشششش دارهههههه
میگم: دوسش داره؟ چرا؟
میگه: بهش گفت از من دور نشو   (دختر و پسره ناگهان وارد یه منطقه خطرناک شده بودند پسره به دختره گفته از من دور نشو)
میگم : چرا خب گفته ازش دور نشه دختره؟
میگه: چون پسره نمیخاد دختره به خطر بیفته
میگم: عه چه
فروشگاه تقی زاده از باسابقه ترین نماینده های فروش کاشی سرامیک،شیرآلات ، هود و سینک و گاز در شیراز است  . آدرس فرهنگ شهر  .تلفن تماس  09177165694
فروشگاه آنلاین www.tiletap.ir
اینستاگرام  sadafstore6306
شرکت کاشی الماس کویر یزد (سهامی خاص) با نام تجاری مهسرام در سال 1376 با دریافت موافقت اصولی از اداره صنایع استان یزد قطعه زمینی به مساحت بالغ بر 17 هکتار واقع درشهرک صنعتی هرفته مهریز جهت تولید انواع کاشی گرانیتی (فلفل نمکی، سلوبل سالت، وین و ...) فعالیت خود را آغا
بسم الله
به خانه رسیدم.پشت میز قدیمی ام.همان جایی که کل سال کنکورم را سپری کردم.در دفترچه های مختلفم آرزوهایم را مینوشتم و به آن ها فکر میکردم.همه ی آن ها را فراموش کرده ام.رفته اند.
رفته اند.خیلی ها رفته اند.روی میزم یک قاب قدیمیست از دختری که عروسکش را بغل کرده است.نقاشی نیست.نمیدانم اسمش چیست.زمانی که نوزاد بودم مادرم درستش کرده.یا شاید زمان مجردی اش.نمیدانم.ولی هر چه هست یادگار آن سال هاست.
یادگار آن سال هاست.مثل همین خط کش های فلزی و پلاستی
۰. توی این قطعی اینترنت تازه فهمیدم مسیر یاب ایرانی هم دارم یکیش نشان هست و اون یکی بلد.
۱. به عنوان یک زخم خورده از نشان بهتون میگم تحت هیچ شرایطی به حرف نشان گوش ندین بخاطر اینکه بشدت معتقده کوتاه‌ترین مسیر حتما سریع‌ترین هم هست و به اتوبان اعتقادی نداره به طور مثال اینکه اگه خیابان دکتر شریعتی رو خود جناب دکتر شریعتی حساب کنید خونه ما روی کف پای دکتر نباشه دیگه روی پایین قوزک پای دکتر محسوب میشه یعنی در این حد پایین شریعتی هستیم بعد دانشک
نکاتی برای برقراری ارتباط با کودکان در عکاسی کودک 
ممکن است در اینترنت عکس هایی از کودکان ببینید که خوشحال هستند و گویا اصلا دوربینی آنجا نیست و آنها دارند زمان خودشان را سپری میکنند . 
چنین عکس هایی ممکن است گرفتنشان آسان بنظر برسد اما فقط خدا میداند که در پشت صحنه عکاس چه دشواری ای برای آماده سازی و گرفتن همچین عکسی داشته است . 
نکته ای که باید بدانید این است که عکاسی از بزرگسالان با عکاسی نوزاد و عکاسی کودک کاملا متفاوت است . درجه ی سختی اش

در کتاب The Relationship Cure ، دکتر جان گوتمن بر اهمیت تعطیلات به عنوان آیین ارتباط تأکید دارد. او توضیح می دهد که گفتن روز تولد ماه عسل پس از ازدواج ، به معنای گفتن جامعه است: "مدتی را به تنهایی در یک مکان عاشقانه بگذرانید و این رابطه را شروع کنید!"
اگر فرصتی برای خواندن پست مهمان دکتر جولی گوتمن در روز سه شنبه داشتید ، می دانید که ماه عسل شما لازم نیست یکبار در یک زندگی تجربه کند. در حقیقت ، جان و جولی در سالگرد سفر خود به جزیره سالت بهار می روند و توصی
1- اگر هیچ‌کدامتان هنوز از اینجا رد می‌شود، برایم یک راه ارتباطی با نیوا کامنت بکند لطفاً. آی‌مسیج ندارم. ایمیل شاید؟

2- خوابم نمی‌برد و باید بخوابم، چون لازمه‌ی شغلِ مورد علاقه‌ام همیشه دانش‌آموز بودن است، حتی وقتی که دانش‌آموز نیستی. متاسفانه یا خوشبختانه آدم‌های دور و برم اینقدر نو شده‌اند که نمی‌دانم بروم به چه کسی بگویم در این مدرسه‌ی جدید- که آنوشا هیچ خاطره‌ی خوبی از درس‌خواندن درش ندارد- غزلیات سعدی درس خواهم داد تا بخندد
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

سینه بزن که نوکری مدالت باشه یه چی میگم که روزیه یه سالت باشه
افضل از نماز شب یه قطره اشکت
«چه چیزی جذاب تر از یک زندگی چریکی؟
سلاح به دست می‌گیری و برای توده ی مردمت که حقوق‌شان پایمال شده می‌جنگی.جانت کف دستت است و ثانیه ای ترس از دست دادن آن را به دلت راه نمی‌دهی.تو انتخاب شده ی ملت خودت هستی و پیشگام آنها در یک جنگ آزادیخواهانه.تو ارزش و هدفی را داری که حاضری هر لحظه تمام زندگی ات را فدایش کنی.تو از هیچ چیز و هیچکس نمی‌ترسی.ابدا حق سست بودن و اشتباه کردن را نداری چون یک عمل خارج از برنامه همه ی هم رزمانت را تا مرز نابودی می‌کشا
تا صبحش کلا نخوابیدم؛بعد از یه شب مزخرف و وحشتناک از نظر دل درد و حالت تهوع به خودم اومدم دیدم ساعت تقریبا ۶صبح رو نشون میده!داشتم فکر میکردم برم یا نرم؟ تا بحال تو این ساعت و با این حال وحشتناک تنها نرفته بودم دکتر...از یه طرف میگفتم بابا چند ماه دیگه ۲۳ سالت میشه مگه بچه ای؟از یه طرف هم مطمن بودم بیدار بشن شاکی میشن که چرا وقتی انقدر حالت بد بود بیدارمون نکردی!
دوست نداشتم بیدارشون کنم؛نمیتونستم این حق رو به خودم بدم روز جمعه هم صبح خروس خون ب
به نظرم اگه میخوای دنیا جای بهتری بشه بهتره از تغییر خودت شروع کنی! اینجوری حال آدم های خونه و آدم هایی که باهات در ارتباط هستن اگه بهتر نشد حداقل بد نمیشه.
چند سالی میشه به این اصل رسیدم...اولش گفتم خب چطور خودمو تغییر بدم؟؟؟ بعد با نا‌امیدی روی تمام خانه‌ های تقویم رومیزیم که جای نت داشت دو تا از عادت های غلطمو نوشتم و کنارش یه مربع کشیدم ...پایان هر روز هم چک می کردم ببینم اون کار را انجام دادم یا نه! تا یکماه و بعد رفتم به ماه بعد و ماه بعدتر ..
به نظرم اگه میخوای دنیا جای بهتری بشه بهتره از تغییر خودت شروع کنی! اینجوری حال آدم های خونه و آدم هایی که باهات در ارتباط هستن اگه بهتر نشد حداقل بد نمیشه.
چند سالی میشه به این اصل رسیدم...اولش گفتم خب چطور خودمو تغییر بدم؟؟؟ بعد با نا‌امیدی روی تمام خانه‌ های تقویم رومیزیم که جای نت داشت دو تا از عادت های غلطمو نوشتم و کنارش یه مربع کشیدم ...پایان هر روز هم چک می کردم ببینم اون کار را انجام دادم یا نه! تا یکماه و بعد رفتم به ماه بعد و ماه بعدتر ..
چند سالی میشه به این اصل رسیدم...اولش گفتم خب چطور خودمو تغییر بدم؟؟؟ بعد با نا‌امیدی روی تمام خانه‌ های تقویم رومیزیم که جای نت داشت دو تا از عادت های غلطمو نوشتم(به صورت رمزی مثلا نوشتم"م") و کنارش یه مربع کشیدم ...پایان هر روز هم چک می کردم ببینم اون کار را انجام دادم یا نه! تا یکماه و بعد ر
سایت تفریحی چفچفک : یک عامل منفی مهم‌تر، جامعه و شرایط آن است. خردسال یا نوجوان که بودیم، فیلم‌ ها و سریال‌ هایی که نگاه می‌کردیم محدود بودند و اصولا همه همسلان ما، فقط همان فیلم‌ های و سریال‌ های دو شبکه تلویزیون را می‌دیدند و روز بعد در مدرسه با هم مرور می‌کردند.
اما حالا دیگر هر یک از ما علایق متفاوتی داریم و به ندرت می‌توانیم دوست یا همکاری پیدا کنیم که بتوانیم با او در مورد نکات جالب تازه‌ ترین فیلم یا سریالی که دیده‌ایم، گپی بزنیم.
فرزندم:
خوبی ها و خوبی کردن و در راه خوبی ها گام برداشتن برای اکثر انسانهای زمین خاکی ما خوشایند است... اما خدا دوست ندارد هر کسی دینش را یاری کنند... خدا در بدترین شرایط ظلم و ستم هم اجازه نمی دهد هر کسی دینش را یاری کند...
مثلا خدا دوست ندارد انسانهای خوب ، بر اساس جوزدگی دینش را یاری کنند...
دوست ندارد بر اساس ترحم به خدا و اولیایش دینش را یاری کنند...
دوست ندارد بر اساس هیجانِ صرف، یاری شود...
برای همین خیلی هنرمندانه اول از هوای نفس تخلیه مان میک
سلام و صد سلام خدمت بروبچ بیانی!
اینجوری که پیداس مامانا زودتر از دولت دست به کار شدن و قرنطینه‌سازی رو خیلی جدی اجرا کردن(از جمله خودم که زخم بستر گرفتم :/)خب خب ایشالا که همه تنتون سالم باشه و از بیماری و استرس دور باشید.
داشتم به این فکر میکردم که بعضیا رو چند ماهه ندیدم و خب بعدشم که برگردم دانشگاه چند ماه دیگه نمیبینم،این دوری طولانی مدت،شاید،باعث بشه به این فکر بیفتیم که چقدر فرصت کمه و چه چیزایی مهم هستن توی زندگیمون که داریم از دستشون
دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو و حصین بنام میری تو لک
♬♪♪♫♪♬
Download ahang Reza Pishro Ho3ein - Miri Tu Lak

Danlod Ahang Reza Pishro Ft Ho3ein +Text+Online Play
برای دانلود آهنگ میری تو لک رضا پیشرو حصین  لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
برای دانلود با کیفیت مطلوبتان روی لینک های زیر کلیک کنید

دانلود آهنگ با کیفیت 128

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ میری تو لک حصین و پیشرو :
بعضی وقتا میری تو لک
میزنی تو ظبط ی سی دی تو پکبعدشم میری تو جمع,, بهت میگن اینجا لاس وگاس ن
ریاضی دان مری جکسون یکی از گروههای کوچکی از زنان آمریکایی آفریقایی تبار بود که به عنوان مهندس هوانوردی با نام "رایانه های انسانی" در ناسا در عصر فضا کار می کرد.مری جکسون کی بود؟ماری وینستون جکسون ، ریاضی دان ، در زمان جدایی نژادی ، از نظر دانشگاهی عالی بود. مهارتهای ریاضی و علمی وی موقعیتی را به عنوان "کامپیوتر انسانی" برای NACA به دست آورد و بعداً او به عنوان نخستین مهندس زن سیاه پوست ناسا درآمد. وی در کنار خدمت به نقش اساسی در توسعه برنامه فضای
رمان سرنوشت هیلدا
نویسنده:شین.لام
ژانر:عاشقانه-اجتماعی
فرمت:APK-PDF-EPUUB
تعداد صفحات:۳۰۳
قسمتی از رمان:
 آره، ی اتاق بود بغل جایی که من ایستاده بودم بود، توی اون اتاق بود. حرفی نزدم که در به صدا در اومد. در باز کردم که دیدم ی دختر با ملافه جلوی در ایستاده بهش نمی خورد که سنی داشته باشه. اگه دید زدنتون تموم شد برید کنار تا بیام تو ملافه هارا تعویض کنم.
 از جلوی در کنار رفتم بهش می خورد خیلی داشته باشه چهارده و پونزده سال داشته باشه،
هیلدا هم با تعجب ب
کاشی و سرامیک مهسرام

شرکت کاشی الماس کویر یزد (سهامی خاص) با نام تجاری مهسرام در سال 1376 با دریافت موافقت اصولی از اداره صنایع استان یزد قطعه زمینی به مساحت بالغ بر 17 هکتار واقع درشهرک صنعتی هرفته مهریز جهت تولید انواع کاشی گرانیتی (فلفل نمکی، سلوبل سالت، وین و ...) فعالیت خود را آغاز نمود .این شرکت با استفاده از بهترین مواد خام و پرسنلی مجرب کارآزموده ارائه دهنده محصولاتی با بهترین طرح و کیفیت می باشد.
شرکت کاشی الماس کویر یزد با عنایت به نیا
کی باورش می‌شد من! من ِ بانوچه‌ی دی‌ماهی آرشیو دی‌ماه رو خالی بذارم اینجا؟ خالی موند خب! حتی 30 دی‌ماه یه یادداشت گذاشتم توی گوشی که ساعت 11 شب یادم بندازه یه پست بنویسم توی وبلاگ. راستش رو بخواین دلم واسه وبلاگم و شما و نوشتن تنگ شده بود اما بیشتر از اون دلم نمی‌خواست آرشیو دی‌ماه 97 توی وبلاگم وجود نداشته باشه. گوشی یادآوری کرد اما خب گرفتار بودم و نشد که بیام بنویسم. بگذریم گذشته دیگه حالا هزاری هم که بشینم افسوس بخورم نمیشه دیگه.
سلام.
اگ
در این بخش کلی اس ام اس عاشقانه غمگین براتون داریم.
به سلامتی‌ مترسککه با لبخندی به پهنای وجودشو دستهایی باز به فراخی آرزویشدر حسرت یک بغل گرم جان داد…

اس ام اس حسرت غمگین

خداوند ازم پرسید می خوری یا می‌بری؟گفتم میخورم اما غافل از این‌که رسمش این بود که حسرت را می‌خورند و لذت را می‌برند!

اس ام اس حسرت داشتن

یک شب از دفتر عمرم صفحاتی خواندمچون به نام تو رسیدم لحظاتی ماندم!همه ی ی دفتر عمرم ورقی بیش نبود!همه ی ی ی آن ورق حسرت ملاقات تو
سخته بعد 15 سال یهو دیگه نداشته باشیش... سخته توی 20 سالگی چیزیو که از خودت برات عزیزتره از دست بدی... واسه چی؟؟ بخاطر یه ماست؟؟
چند ساله هیچکدوممون ماست نمیخوریم
سخته مامانت وقتی ماست ببینه بزنه زیر گریه و خودتم حالت بد بشه ولی با این حال سعی کنی حال مادرتو خوب کنی...
سخته نتونی حقتو بگیری و یکی راست راست بچرخه تو شهر (با خودم میگم شاید عذاب وجدان داره، تو از کجا میدونی؟؟) با این افکار آروم میگیرم...
امشب نشسته بودم رو به روی کیک که دو تا شمع روش بود(
میدونی اوضاع چطوریه؟ بذار رک باشیم دیگه. هر روز داریم این چیزا رو میشنویم. یه طوری که دلت میخواد هر شب که خوابت میبره و صبح چشمات رو باز میکنی بفهمی تمام این 30 سال یه کابوس بوده. یه کابوس طولانی که بعد یه دعوای الکی با خانواده ات تو خواب داشتی و حالا که از خواب بیدار شدی کلا تو یه دنیای دیگه‌ای هستی. یه جایی که هیچ کدوم از این اتفاقات اطرافت رو توش نمی‌بینی. بعد برای مطمئن شدن بری سر کشوی میزت و پاسپورتی که نشون میده متعلق به هرجایی هستی به جز ا
خب 
ما امشب باید کجا بخوابیم
نگران نباشید ما براتون یه اتاق در نظر گرفتیم فعلا اونجا باشید تا بعدا یه دفتر کار بهتون میدیم 
از شهرک غزالی تا خونه ای که قرار بود بهمون بدن رو با اسنپ رفتیم
وقتی رسیدیم دیدیم که یه اتاق توی مرکز اوج هست
همونجا مستقر شدیم
شام نداشتیم 
چی باید میخوردیم؟؟
هیچی نداشتیم :(
مگر یه چندتا بیسکویت که مامانم بهمون داده بود
به محمد گفتم یه خبر خوش
گفت چی؟
گفتم یه چند تا بیسکویت دارم ولی به شرطی میارم بخوریم که تمومش نکنیم چ
توی یکی از وبلاگا دیدم و ایده‌شو دوست داشتم، گفتم برای سرگرمی هم که شده انجامش بدم :}

این یه نامه از سارای 21 ساله ست. که البته عددِ سنش توی ذهنش از 18 بالاتر نمیره. میدونم که اگه برگردم و بخوام اینا رو بهت بگم، هیچکدومشونو باور نمیکنی چون تو استادِ نگران بودن و استرس داشتنی حتی اگه همه بهت بگن آروم باش. چون من میشناسمت. چون تو، منی.
الان شونزده ساله‌ای و توی روزای اول سالِ سومِ تجربی. مژده‌ای که میتونم بهت بدم اینه که، امسال آخرین سالت توی او
خواب‌های من همه عجیبند، گاهی عرفانی‌اند، گاهی فلسفی، گاهی هم فانتزی، خلاصه که دوستانِ نزدیکم بهتر می‌دانند که جنونم در چه درجه‌ای به سر می‌برد.
خوابی که چند شب پیش دیدم، ایدۀ این چالش شُد. در خواب تصمیم گرفتم که با ماشین زمان به گذشته بروم و برایِ خودم نامه‌ای جا بگذارم و خودم را نصیحت کنم که چه کارهایی را انجام بدهم و چه کارهایی را هم ترک کنم.
من برای خودم نوشتم:
سلام، شاید شاخ در بیاری این رو بفهمی ولی واقعیت داره و من دارم از آینده برات
یا برای آنکه دروغ نگفته باشم، هفدهم اسفند برابر با هفتم مارس. روزی که من بالاخره دکترا را دفاع کردم و حالا سه سال از آن تاریخ گذشته. مونای آن روزها آدم تنهایی بود در دانشکده‌ای از جنس سنگ و کلاسهایی با نیمکتهای قهوه‌ای روشن و تابلوی کوچک نستعلیقی که می‌گفت "اگر این امکانات را مایه‌ی راحتی میدانید از آن مراقبت کنید." کلاسهای نوسازی شده با پوسترهایی درباره‌ی ریاضیدانان ایرانی، ابوریحان، بوزجانی و دیگران، با درهای رمزدار، میزهای نو، کرکره
بسم الله
وَالسَّلَامُ عَلَیَّ یَوْمَ وُلِدْتُ وَیَوْمَ أَمُوتُ وَیَوْمَ أُبْعَثُ حَیًّا
برات از سالها بعد مینویسم از یه آینده ای که نمیدونم میاد یا نه ولی دارم خودمون رو اونجا میبینم...
خنکی هوای پاییز لرز انداخته به جونم و جارو تو دستم مشغول برگزار کردن یه سمفونی شاد هست . کار هر روز سپیده ام جارو زدن حیاط و آب دادن گلدونای لب حوض کوچیک پر از ماهی گلی کنار باغچه است .  نشستم لب حوض تا برگای زرد بازیگوشی که با باد همراه شدن و تو رقص و پای کوبی
به نام خدا

«مصاحبه ای نمادین با شهید بهشتی»

بیژن شهرامی

شما
اصفهانی هستید؟
بله،بچه محله لمبان هستم و در ثروت بزرگ شده ام!
یعنی پدرتان ثروتمند بود؟
نه پدرم آقا سید فضل الله عالمی دینی بود و زندگی ساده ای
داشت!
پس مادرتان...؟
نه اتفاقاً او هم به جای پول و پله فهم و سواد قرآنی بالایی
داشت.
پس چه طور در ثروت بزرگ شدید؟
(با خنده) اسم دبستانی که در آن درس می خواندم "ثروت"
بود!من کودکیم  را در دبستان ثروت گذراندم!
عجب!
یادش به خیر،چه دورانی بود.
شنیده ا

از تحریکات کرونا:
کاش لحظه یی بخوابم و کنار ساحل بیدار شوم در یک کلبه ی مخفی وقتی که جنگ تمام می شود و پرچم های سفید صلح بر فراز کشتی ها می رقصندپا برهنه بر شن های نرم ساحل می دومدر آن هنگام خورشید طلوع کرده مرغان دریایی به همراهی نسیم ملایم آواز می خوانندبعد از ماه ها به جای صدای دریا ،محو آبی خروشانش باشم و قامت آشنایی از دور نامم را زمزمه کندچشم های ناباورم و پاهای لرزانم دستانی که برای به آغوش کشیدنش رها شده اند پس از ماه ها اسارت و ترس و ج
سالروز رحلت بانوی مهر و باران
حضرت فاطمه ی معصومه (س) تسلیت باد

حضرت معصومه علیها
السلام در اول سال 173 هجری قمری
در مدینه چشم به جهان گشود.
پدرش امام هفتم شیعیان حضرت موسی
بن جعفر علیه السلام و مادرش حضرت نجمه بود که به علت پاکی و طهارت نفس به او طاهره
می گفتند.حضرت معصومه در 28 سالگی و در روز دوازدهم ربیع الثانی سال 201 هجری قمری
در قم به شهادت رسید که امروز بارگاه ملکوتی و مرقد مطهرش همچون
خورشیدی در قلب شهرستان قم می درخشد و همواره فی
ومادر

۱٫ بزرگترین واجب
قال امیر المؤمنین علی(ع):
بر الوالدین اکبر فریضة.
امیر المؤمنین علی(ع) فرمود:
بزرگترین و مهمترین تکلیف الهی نیکی به پدر و مادر است.
میزان الحکمة، ج ۱۰، ص ۷۰۹٫
۲٫ برترین اعمال
قال الصادق(ع):
افضل الاعمال الصلاة لوقتها، و بر الوالدین و الجهاد فی سبیل الله.
امام صادق(ع) فرمود:
برترین کارها عبارتست از: ۱ – نماز در وقت ۲ – نیکی به پدر و مادر ۳ – جهاد در راه خدا.
بحار الانوار، ج ۷۴، ص ۸۵٫
۳٫ انس با پدر و مادر…
فقال رسول الله(ص):
فق

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها